Cecylia Pałka – Właściciel i dyrektor przedszkola. Jestem nauczycielem mianowanym, ukończyłam wyższe studia magisterskie o specjalizacji wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Ponadto ukończyłam Studia Podyplomowe w zakresie Zarządzania Placówkami Oświatowymi w Zjednoczonej Europie uzyskując tytuł menedżera oświaty europejskiej, jak również Studium Doskonalenia Menedżerów Oświaty w zakresie tworzenia programów rozwoju placówki oświatowej.
Bardzo lubię pracę z dziećmi. Dzieci inspirują mnie do różnorodnych działań. Dzięki nim stałam się osobą bardziej twórczą, otwartą na potrzeby „małego” człowieka.
Prywatnie interesuje mnie dobra książka, poznawanie ciekawych miejsc, fotografika. Lubię spacery oraz kocham zwierzęta.

Teresa:  Nauczyciel mianowany z doświadczeniem w zawodzie. Ukończyłam Studium Nauczycielskie na kierunku wychowanie przedszkolne, oraz studia wyższe na kierunku pedagogika wczesnoszkolna.
W swojej pracy nieustannie poszukuję ciekawych rozwiązań. Praca z dziećmi jest  dla mnie wielkim wyzwaniem. Cieszą mnie wszystkie, nawet najmniejsze sukcesy dzieci.
Prywatnie lubię piesze wędrówki i dobrą książkę.

Agnieszka:  Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, oraz licencjat o kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Ukończyłam cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu doskonalenia nauczycieli i wspomagania szkół oraz przedszkoli.
Zawód nauczyciela wybrałam, ponieważ bardzo lubię dzieci. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość i daje wiele satysfakcji. Jest też wyzwaniem do ciągłego zgłębiania ich psychiki i dążenia , by pod moją opieką czuły się dobrze, bezpiecznie, potrafiły czerpać radość z dzieciństwa, a przede wszystkim chętnie chodziły do przedszkola.
W wolnym czasie lubię:  słuchać muzyki , spacerować, jeździć na rowerze, oraz spotykać się z przyjaciółmi.

Martynka:  Z natury jestem optymistką , z uśmiechem „od ucha do ucha” i głową pełną pomysłów. Absolwentka szkół wyższych z tytułem magistra. „Od poniedziałku do piątku” spełniam się w pracy z dziećmi, a w weekendy uwielbiam przygotowywać słodkości  i spędzać czas z najbliższymi. Wieczorami chętnie sięgam po dobrą książkę i rozkoszuję się muzyką. Jestem dynamiczna, otwarta i zawsze gotowa do podjęcia nowych wyzwań . „Mała ciałem – wielka duchem!”

Elżbieta:  Jestem absolwentką studium nauczycielskiego, oraz nauczycielem mianowanym. Moje zainteresowania pedagogiczne skupiają się na kształtowaniu i propagowaniu właściwych postaw  społecznych i moralnych u dzieci. Ukoronowaniem mojej pracy jest radość i uśmiech dziecka.
W wolnym czasie uprawiam jogę, lubię oglądać dobre filmy, oraz chodzę na długie spacery.

Ola : Ukończyłam szkołę średnią o profilu psychologicznym, a obecnie jestem studentką Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu o profilu: Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Praca z dziećmi jest moją pasją i sprawia mi wiele przyjemności. Preferuję aktywne spędzanie wolnego czasu, a moje hobby to podróże i taniec towarzyski.

Anna: Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam studia na kierunku Pedagogika. Kształcenie zintegrowane z wychowaniem przedszkolnym. Ponad to jestem czynną instruktorką Związku Harcerstwa Polskiego w stopniu podharcmistrzyni. Moje motto w pracy z dziećmi brzmi: “przez zabawę do nauki” – Staram się, aby każde dziecko czuło się przy mnie bezpiecznie, radośnie i rozwijało się w sposób harmonijny. Uśmiech dziecka to najlepsza nagroda – “kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.” Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Uwielbiam wędrówki po górach, muzykę jazzową i alternatywną, a także muzykowanie przy gitarze.

Aleksandra: Jestem Nauczycielką Mianowaną z 9 letnim stażem pracy. Absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, o kierunku Pedagogika Przedszkolna Wczesnoszkolna. W swojej pracy kieruję się dobrem dziecka, staram się rozbudzać naturalną ciekawość świata dzieci, pomagać im odnajdywać swoje talenty i pasje. Prywatnie bardzo lubię aktywnie spędzać czas wolny, pasjonuje mnie piłka nożna.

Iwona: Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego – ukończyłam Studium Wychowania Przedszkolnego w Świdnicy, Studia Wyższe o kierunku Pedagogika Przedszkolna. Jestem osoba kreatywną, wrażliwą na krzywdę dzieci, zaangażowaną i poszukującą nowych metod i form w codziennej pracy. Moim motto jest: dać dziecku możliwość doświadczania, odkrywania i zaspokajania ciekawości świata. Prywatnie lubię czytać książki, poznawać nowe zakątki Polski, szczególnie miejsca nad naszym morzem.

Monika: Ukończyłam studia wyższe na kierunku Pedagogika oraz podyplomowe na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Wybór zawodu nauczyciela jest moja świadomą decyzją. Praca z dziećmi była od zawsze moim marzeniem. Prywatnie jestem mamą 7-letniej Zuzy i psiaka wielu ras Kajtka. W wolnym czasie cieszę się życiem z rodziną .